Tralalalala – Technika 4:4

Třetí aprílový den se sešlo naše nejlepší mužstvo k pravděpodobně nejtěžšímu utkání základní části 2. SFL. Soupeřem byla námi dobře známá Technika. Sestava byla následující: v brance Lenochod; vzadu Pavlíto, Jednatel Kuba a Zajíček Dan; vpředu Prezident, duo Slávistů a v poločase příchozí Zdenál, který měl víc promile než končetin.

Začalo se v tempu ďábelském, čili v první minutě gól a radující se Slávista Rossi, chvíli nato gól a vesele pokyvující Prezident. Po takto dobrém začátku jsme ale začali, jak to umíme nejlépe, hrát nějakou podivnou holomajznu. Soupeř nás za nuznou hru potrestal a také vsítil nějaký ten gól. Slávista Mates se ne a ne trefit.

V poločase měl Lenochod několik výtek a dorazila „posila“ Malý Zdenál. V poločase druhém jsme opět začali něco hrát a Rossi přidal za zvuku dávícího se Zdenála další dvě branky. Mates se stále nemohl trefit a začal být frustrován. Jak už to tak bývá, tak jsme opět lehce polevili, což skončilo soupeřovou korekcí na 3:4. To bohužel nebylo vše, protože poslední cca dvě minuty začal soupeř hrát powerplay s gólmanem na půli. Takto nehrál evidentně poprvé a po obrovském tlaku se právě gólmanovi podařilo srovnat na 4:4 v poslední vteřině zápasu. Matesova frustrace dokonána.

Highlight zápasu: Soupeř jde na branku v podstatě 2 na nikoho. Člověk by si řekl, že Cuhra toto chytá napoprvé, ale ne vždy se zadaří a tak musel soupeři chytit i dorážku do prázdné brány. O tom se zřejmě neznámému útočníkovi Techniky zdá ještě dodnes.